Szlifierka kątowa w wersji micro

Japońska firma Nitto Kohki wprowadziła do sprzedaży wyjątkowo lekką i kompaktową szlifierkę kątową pneumatyczną MLG-25. Model doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach i nie tylko. Przy tak niewielkich gabarytach narzędzie zachowuje wszystkie cechy i możliwości profesjonalnej szlifierki.

Nitto Kohki to japońska marka ciesząca się na naszym rynku rosnącą popularnością. Producent ma w swojej ofercie narzędzia pneumatyczne i elektryczne, a także maszyny przystosowane do pracy w warunkach przemysłowych. Nitto Kohki oferuje komfortowe w obsłudze szlifierki kątowe pneumatyczne do zastosowań profesjonalnych., w tym do pracy w trudnych warunkach przemysłowych.

Wyjątkowy model w ofercie to bez wątpienia szlifierka kątowa Nitto Kohki MLG-25. Narzędzie wazy zaledwie 550 g i jest wyjątkowo małe. Umożliwia wygodną pracę jedna ręką. Przy tak niewielkich gabarytach posiada wszystkie atrybuty szlifierki pneumatycznej. Narzędzie bardzo dobrze sprawdza się w pracach wykończeniowych przy obróbce stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej.

Prędkość obrotowa szlifierki sięga 22000 obrotów na minutę, ciśnienie pracy wynosi 5,9 bar, a zużycie powietrza – 400 litrów na minute. Urządzenie jest zatem wystarczająco wydajne do pracy w przemyśle. Dodatkowo wyróżnia się solidną konstrukcją. Nitto Kohki stosuje w produkcji wyłącznie wysokiej jakości materiały, dzięki czemu szlifierka kątowa cechuje się wysoka wytrzymałością, również przy pracy w warunkach utrudnionych.

Szlifierka kątowa Nitto Kohki MLG-25, dane techniczne:

Średnica tarczy 58 mm
Masa 0,55 kg
Ciśnienie pracy 5,9 bar
Gwint wej. zasilania 1/4″
Zużycie powietrza 400 l/min
Prędkość obrotowa 22000 obr/min

mlg-25

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s